Veebipoe helgejewelry.com (edaspidi E-pood) omanik on:

Siidsall OÜ (registrikood: 12328214)
Haava 23, 11615, Tallinn, Eesti.
Klienditeenindus +372 55546439 või hello@helgejewelry.com

 
Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad E-poest kaupade ostmisel.
E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud E-poes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Kui on olemas püsikliendi staatus või kinkekaart saab sisestada koodi lahtrisse "kupong", mis annab kindla protsendilise soodustuse või kinkekaardi puhul vastava rahalise soodustuse (sooduskoode jagame ka kampaaniate ajal, mis toimuvad etteteatamata sotsiaalmeedia kanalites Instagram ja Facebook). Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus eurodes, mille saab tasuda, müügikeskkonnas ettemaksuna täies ulatuses sobiva pangalingi (SEB, Swedbank, Luminor, LHV), kaardimakse (Visa, Mastercard) või PayPaliga.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest E-poe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Tarbijat esimesel võimaluse ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 
Kohaletoimetamine
Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib E-pood maksimaalselt kolme tööpäeva jooksul tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele - Omnivale. Eesti siseselt kasutame pakiautomaadi teenuseid ning saadetis jõuab üldjuhul kohale järgmisel päeval. Tähtaeg kehtib tellimuse summa laekumise hetkest E-poe pangakontole.
Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
E-pood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida e-pood ei saanud mõjutada ega ette näha.
 
Tagastamisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis taganemisavaldus ning saata see aadressile hello@helgejewelry.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Tagastamiskulud katab Tarbija. Tagastused tuleb saata Balti Jaama pakiautomaati (Omniva, Itella või DPD).
E-pood tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud.
 
Vääramatu jõud
E-pood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida E-pood ei saanud mõjutada või ette näha.
 
Isikuandmete töötlemine
Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
 
Pretensioonide esitamise kord
Epood vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.
Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul E-poe poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad E-pood ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab E-pood.
E-pood ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile hello@helgejewelry.com vabas vormis pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakt telefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
 
Tarbijal õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole, kui E-pood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus E-poe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Kaebust saab esitada ka veebipõhise platvormi abil: ec.europa.eu/odr